NIE MOGŁO BYĆ INACZEJ!!!    ​(2014-10-26)

1:2

W SZÓSTYM SPOTKANIU PIERWSZEJ RUNDY POKONUJEMY GOSPODARZY GĘBICE 1:2 ZAWADA

KS Leśni Zawada

Takiego początku pierwszej połowy bym się nie spodziewał, poszliśmy takim pressingiem że gospodarze nie wiedzieli co się dzieje. To był ciężki  bój na połowie rywala ciągły atak na bramkę. Niestety takim naciskiem wytrzymaliśmy tylko PIĘTNASCIE minut potem robiło się coraz gorzej straciliśmy inicjatywę i to my byliśmy zmuszeni się bronić, Rezultat tego był taki że tracimy bramkę jest 1:0 dla gospodarzy i też z takim wynikiem schodzimy na przerwę.

Początek drugiej połowy niestety też nie zachwycał, na szczęście  fałl  w polu karnym na naszym zawodniku i mamy karnego którego wykorzystuje Łukasz i zamienia na bramkę to dodało nam skrzydeł jakby nowa energia wstąpiła w drużynę, zaczęliśmy robić to co na początku spotkania oddajemy strzały które niestety kończą się jak nie słupkiem to poprzeczką. Koniec czasu podstawowego sędzia dolicza 3 minuty cały czas napieramy na bramkę gospodarzy lecz nis z tego nie wynikło dopiero dosłownie pul minuty przed końcem z rzutu rożnego kolejnego gola strzela  Łukasz.

Korona Siedlisko

W CZWARTYM  SPOTKANIU PIERWSZEJ RUNDY DAJEMY RADĘ I WYGRYWAMY "LEŚNI" 3:1 KORONA

Ten mecz po tym co widziałem w Krzyżu wydawał by się przysłowiową kawką z mleczkiem, niestety tak nie było bo to goście strzelają nam pierwszego gola. I zaczeła się nerwówka na szczęście udało się wyrównać pierwszą bramkę szczela Radosław Nowak, nie gramy nic szczególnego ale udaje nam się szczelić kolejną bramkę. po kilku zmianach sytuacja się lekko poprawiła co przełożyło się na kolejnego gola. Szału grą nie pokazaliśmy ale mamy kolejne trzy punkty i z tedgo trzeba się cieszyć, tylko niema co zapominać na awans to za mało musimy się wziąć do ciężkiej pracy na treningach i do poprawienia frekwencji co niektórych zawodników.

NIE TAK !!!    ​(2014-10-04)

2:1

W TRZECIM  SPOTKANIU PIERWSZEJ RUNDY ULEGAMY DRAWIE 2:1

Drawa Krzyż

To było ciężkie spotkanie i spodziewaliśmy się tego. Pierwsza połowa bardzo wyrównana obydwie strony mają sytuacje strzeleckie, ale żadna z nich nie wykorzystuje ich i na przerwę schodzimy z wynikiem 0:0

Druga połowa niczym nie różni się od pierwszej , przynajmniej początek. Niestety gospodarze strzelają bramkę kontaktową i wychodzą na prowadzenie. Reset w głowach - gramy dalej, długo nie trzeba było czekać na bramkę wyrównawczą i mamy 1:1.

Gramy naprawdę dobry wyrównany mecz, to było spotkanie dwóch bardzo dobrych drużyn i wielka szkoda że tak się nie skończyło bo byłby to sprawiedliwy wynik. Niestety, presji nie wytrzymał nasz bramkarz Dawid M. i w obelżywy sposób odezwał się do sędziego, który w doliczonym czasie gry bez wahania pokazuje mu czerwoną kartkę. Długo nie trzeba było czekać, żeby to przełożyło się na bramkę dla Drawy, piłka minimalnie przekroczyła linię bramki i sprawne oko sędziego dostrzegło ten fakt. Próbowaliśmy jeszcze coś z tym zrobic ale w dziesiątke i minuta do końca, musiałby się zdarzyć cud.

Gniew i żal to czuliśmy chyba wszyscy po końcowym gwizdku arbitra. Grą nie zasłużyliśmy na porażkę.

Tomaszewski Łukasz - 1

GŁÓD BRAMEK !!!    ​(2014-09-28)

5:1

W DRUGIM SPOTKANIU PIERWSZEJ RUNDY POKONUJEMY WRZESZCZYNE 1:5

Tarzani Wrzeszczyna

Na taki mecz czekała nasza kadra oraz kibice. Był on dla nas wielką niewiadomą, gdyż Wrzeszczyna w zeszłym tygodniu wygrała 5:1 z Drawa Krzyż, na szczęście pierwsze minuty pokazały kto rządzi na boisku. To my strzelamy  pierwszego gola , przy tym stwarzamy mnóstwo sytuacji strzeleckich. Niestety goście jakimś cudem wyrównują i na przerwę schodzimy z wynikiem 1:1,  to i tak byłem spokojny o naszych zawodników.

W drugiej połowie z minuty na minutę było coraz lepiej. Takiego pokazu strzeleckiego życzyłbym sobie na każdym meczu, przy tym warto równiesz wspomnieć że zagraliśmy o wiele lepiej niż w Białej i nie chodzi tu o strzelone bramki tylko o jakość gry jaką pokazaliśmy w tym spotkaniu.

Nie mogę  zapomnieć  o naszych KIBICACH,  którzy swoim dopingiem wsparli zawodników a w zamian dostali aż PIĘĆ strzelonych bramek.

FORTUNA BIAŁA

Jeszcze rok temu po meczu z Białą pisałbym o tym spotkaniu w samych superlatywach ale to nie jest rok temu a poprzeczka została wysoko postawiona zawodnikom.

To co mieliśmy możliwość zobaczyć po gwizdku sędziego przeszło wszelkie pojęcie. Nic nie wychodzi, popełniamy masę błędów brakuje dokładności. Na pewno można się przyczepić do boiska - piłka skacze i wychodziły przez to kiksy ale w drugiej rundzie graliśmy na tym boisku i wyglądało to lepiej.

To my wtedy zachodziliśmy na przerwę wygrywając. Tu było odwrotnie, przegrywamy 1:0 z Białą.

Druga połowa -  trener dokonał zmiany, wchodzi trzech wypoczętych zawodników  - gra wyglądała lepiej. Nie wiem co pomogło, ostre słowa w szatni czy zmiany. Mam nadzieje, że jedno i drugie. Zaczynamy strzelać i mamy pierwszego gola. W naszym stylu poszła istna torpeda, bramkarz bez szans przy takim strzale. Morale wzrosły -  gramy dalej, popełniamy błędy ale kto ich nie popełnia, najważniejsze że strzelamy kolejną bramkę i zadaje sobie pytanie czy nie można było tak od pierwszej minuty jak było więcej siły. W 90 min. strzelamy na trzecią i ostatnią bramkę. Szkoda,  że mecz zmuszeni jesteśmy kończyć w DZIESIĄTKE  w doliczonym czasie czerwoną bezpośrednio kartkę dostaje nasz zawodnik za nierozważny atak od tyłu w nogi przeciwnika .

Marcin Nowak- 2

Radosław Nowak- 1

PUCHAR POLSKI !!!    ​(2014-09-14)

2:1

PO CIĘŻKIM BOJU W PUCHARACH POLSKI POKONUJEMY KS LEŻENICE 1:2

KS Leżenica

To był ciężki mecz Leżenica odrobiła lekcję i podeszła z dystansem do rozgrywki, gdyż spodziewali się , że ten mecz nie będzie łatwym meczem i mieli ku temu powody.

Pierwszą bramkę strzelamy po zaledwie dzisięciu minutach, i z tą jedną bramką schodzimy na przerwę.

Druga połowa gramy dalej, przeciwnicy nie śpią - atakują, lecz nie dajemy się, próbujemy raz lewym skrzydłem raz prawym wyprowadzić jakąś składną akcję. Szkoda, że brakuje nam trochę dokładności, którą wykorzystała drużyna Leżenicy i strzela nam wyrównującą bramkę.

To wprowadziło w nas  nerwową atmosferę. Co prawda faul na naszym zawodniku w polu karnym i sędzia słusznie dyktuje rzut karny, który wykorzystujemy. Lecz atmosfery to nie zmienia, obydwie drużyny grają agresywnie co skutkuję żółtymi kartkami. Przez to ostatnie dziesięć minut gramy dziewiątką zawodników.

Lecz nie zmieniło to wyniku meczu KS LEŚNI 2:1 KS LEŻENICA